News & Events

دانشنامه عایق ایران

دانشنامه عایق ایران (ایریما) در سال 1389 رسما کار خود را، تحت نام انجمن سازندگان عایق ایران آغاز نمود و در سال 1391 نام وب سایت خود را به دانشنامه عایق ایران تغییر داد. این دانشنامه امید دارد تا بتواند گامی موثر در راستای ارتقاء صنعت عایق از نظر علمی و عملی، بهینه سازی مصرف انرژی و تامین سلامت فردی بردارد. دانشنامه عایق ایران به عنوان منبعی موثق برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان عایق، اولین هدف خود را بر پایه آگاهی و اطلاع رسانی به عموم قرار داده است و در نظر دارد پایگاه داده مفیدی را برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عایق در ایران فراهم کند. در دانشنامه عایق ایران، انواع مختلف عایق ها، اعم از حرارتی و صوتی و غیره، معرفی شده و به مواد و روش ها و نکات هائز اهمیت در عایق کاری پرداخته می شود.  


اهداف دانشنامه عایق ایران

دانشنامه عایق ایران، ضمن ارتباط مستقیم با تولید کنندگان، دست اندرکاران و اساتید این صنعت در جهت حل مشکلات و انتقال و تبادل نظرات از ابتدا در راستای اهداف و مسئولیت های ذیل تشکیل گردیده است:

١ـ كوشش در جهت اطلاع رسانی و انتقال داده های علمی و عملی صنعت و فرهنگ عایق و عاق کاری

٢ـ بررسی اهمیت عایق کاری، صرفه جویی در انرژی و سلامت فردی و جمعی

3ـ جمع آوری استانداردها، مراجع و منابع علمی مورد نیاز در صنعت عایق

4ـ استانداردسازی و ارتباط با مراجع و انجمن های بین المللی عایق و سازندگان عایق

5ـ معرفی تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و دست اندرکاران صنعت عایق

 
برای تماس، می توانید به تماس با ما رفته و یا مستقیما با پست الترونیکی contact@irima.ir تماس حاصل فرمایید.
علاقمندان به درج مقاله در دانشنامه عایق ایران، می توانند مقاله خود را به contact@irima.ir ارسال فرمایند. مقاله پس از بررسی، با ذکر نام نویسنده، در سایت درج خواهد شد.
©Copyright 2012 Arman Ayegh Espadana. All rights reserved.
Designed by Rasool Kamali